Nasza firma

>
Nasza firma

Witaj,

Jesteśmy kamperową rodziną, która od kilkunastu już lat podróżuje i zwiedza Polskę oraz świat kamperem. Chcąc podzielić się swoją pasją i zarazić miłością do karawaningu w 2018 roku wpadliśmy na pomysł uruchomienia wypożyczalni kamperów. Dzięki zdobytemu w ten sposób doświadczeniu i znajomości rynku karawaningu w 2020 roku nawiązaliśmy współpracę  z niemieckim producentem kamperów marka AHORN CAMP. Po długich i intensywnych rozmowach udało nam się otrzymać autoryzację i zostaliśmy oficjalnym partnerem marki AHORN CAMP w Polsce.  Dzięki temu mogą Państwo u nas nie tylko zobaczyć, ale wypróbować i zakupić wymarzonego kampera.

Aktualnie prowadzimy sprzedaż nowych samochodów kempingowych AHORN CAMP, jak również świadczymy usługi serwisowe dla klientów tej marki. Prowadzimy w dalszym ciągu również wypożyczalnię kamperów, w której mogą Państwo wynająć komfortowe i w pełni wyposażone pojazdy 4, 5, i 6-osobowe.

Nie masz pomysłu na wyjazd? Chętnie podzielimy się swoimi doświadczeniami i pomożemy w ułożeniu atrakcyjnej trasy oraz wybraniu sprawdzonych kempingów, czy miejsc noclegowych.

Mieścimy się w woj.opolskim, ale bez problemu dostarczymy kampera w obrębie 150km do takich miast jak : Wrocław, Kraków, Katowice, Częstochowa

Zapraszamy.

Z caravaningowym pozdrowieniem
ekipa CAMPER4U

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.

WhatsApp